Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce
Menu
 
 
 
Festyn Rodzinny

W niedzielę 26 maja w Niepublicznej Szkole w Szydłówce odbył się Rodzinny Festyn pod hasłem „Rodzina - obok siebie, ręka w rękę, zawsze szczerze”.  Bogaty program imprezy sprawił, że szkolny plac wypełnił się  tłumem ludzi. Zaproszenie przyjął również Wójt Gminy p. Grzegorz Pajnowski, Radni Gminy oraz Sołtysi.                                                                                                    

Uczniowie i przedszkolaki chcąc podziękować swoim Kochanym Rodzicom zaprezentowały występy artystyczne, po których na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno - wzruszenie oraz dumę ze swoich pociech.                                                                                                                               

O podniebienie zadbały Koła Gospodyń Wiejskich z Bejd, Klim, Dawid oraz Szydłówki, które przygotowały pyszne, domowe specjały, zaś dzielni tatusiowie fundowali grillowane kiełbaski  i szaszłyki.                                                                                                                                                                        

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Zorganizowana była loteria fantowa, która kusiła swoim asortymentem. Dzieci mogły bez limitów i za darmo korzystać z dmuchanych zjeżdżalni, baseball’a. Nie mogło również zabraknąć jakże popularnej i często spotykanej rozrywki, jaką jest malowanie twarzy. Dzieci prześcigały się w pomysłach, co do zmiany wizerunku.                                               

 Fantastyczne, pomysłowe i niezapomniane zabawy zapewniła animatorka, angażując nie tylko dzieci ale także dorosłych w rytm wesołej i skocznej muzyki.                                                            

Punktem finalnym był mecz, który integrował wszystkich chętnych przybyłych na Rodzinny Festyn. Tym akcentem zakończyliśmy naszą imprezę, pełną wzruszeń, radości i miłości.

Szkoła Podstawowa w Szydłówce,
08-207 Olszanka, Szydłowka 62, tel. 83 357 51 67
COPYRIGHT nspszydlowka.pl
Projekt & cms: www.stronaonline.pl